ארבע על ארבע - הבית של הספרים ומטפחי הכלבים בישראל מאז 1994

בית הספר:
ארבע על ארבע- ביה"ס הראשון לספרות וטיפוח כלבים וחתולים www.4al4school.co.il וגם בפייסבוק.
בשנת 1998 הקים אברי רונן את בית הספר הישראלי הראשון לספרות כלבים ארבע על ארבע, אשר כשמו כן הוא, הראשון שהוקם בארץ והמוביל ברמתו, הכשיר את רוב הספרים המדופלמים שלמדו בארץ והעלה את רף המקצועיות במאות אחוזים. את הקורס מלמד אברי רונן, בוגר בית הספר לספרות כלבים בניו יורק משנת 1986 ובעל יותר מ- 25 שנות ניסיון בספרות וטיפוח חיות מחמד, בארץ ובחו”ל.

בארבע על ארבע ניתן לרכוש את מקצוע ספרות וטיפוח הכלבים ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר, עפ"י המתודה של ה-New York Grooming School. ארבע על ארבע מקנה את התעודה המקצועית המבוקשת והמוכרת ביותר בשוק טיפוח הכלבים והחתולים בישראל.

ביה"ס פועל בפיקוח של התמ"ת, והוא מוכר לצורך פיקדון לחיילים משוחררים

בית הספר מציע מגוון רחב של השתלמויות , הרצאות ומפגשי העשרה לספרי כלבים מקצועיים, מגדלים, מאלפים ובעלי כלבים, שיפור טכניקות ויכולות, וכמו כן לימודים פרטניים אחד על אחד עם אברי. הדרכה ויעוץ מקצועי לספרים ולבעלי כלבים. 

חנות מקצועית:
לארבע על ארבע חנות מקצועית וייחודית התומכת בבעלי מקצוע.

בין אם אתה ספר מקצועי, בעל פנסיון, מגדל כלבים, ,או מגדל חיית מחמד אהובה משלך, תוכל למצוא את הדבר לו אתה זקוק. ניתן להזמין מהאתר שלנו.

אנו שולחים בדואר לכל רחבי הארץ

אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים יעודים לספרות וטיפוח כלבים וחתולים מוצרים באיכות גבוהה , אנו נציגי חברות מובילות בתחום מארה"ב כגון : METRO, SHOW SEASON, AARONCO,

שירותים מקצועיים
ארבע על ארבע נותן שירותים מקצועיים מגוונים כגון: שירות לתיקון מכונות תספורת ומפוחי אוויר, השחזות סכינים. כמו כן ייעוץ והדרכה להקמת מספרה Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.